Víkend s jógou a tancem

Kdy: 9.-11.9.-2022
Cena pobytu: 4200,- včetně plné penze a ubytování.
Rezervace a další dotazy zasílejte na: studio@yogafreaks.cz

Srdečně vás zveme na víkend strávený s jógou, tancem a přírodou. Pojeďte s námi do místa klidu, kde budete mít čas dávat péči a pozornost sobě samým, kde můžete spočinout v tichu, ve vlastním přijetí bez touhy být stále lepší. Pojďte otevřít náruč svého srdce a láskyplně se obejmout. Přijeďte si odpočinout po divokém létě, načerpat sílu z přírody, vyživit se pohybem, láskou a dobrým jídlem. 

Cena zahrnuje

 • Jógový program

  JÓGA – Celistvá jógová praxe zaměřená na harmonizaci čaker, propojení se sebou, zemí, živly. 

  Praxí vás bude provázet Lenka Páleníková 

  TANEC – čekají nás vedené taneční improvizace, uvolnění těla i mysli, protažení, automasáže, rozvoj autentického pohybu. 

  Tancem vás bude provázet Eva Ševčíková 

  VEDENÁ MEDITACE S  HUDBOU LÉČIVÝCH NÁSTROJŮ

  VEČERNÍ OČIŠTNÝ OHEŇ

 • Strava:

plná penze – zdravá  a pestré domácí vegetariánské jídlo (snídaně, oběd – 2 chody, večeře), začínáme večeří, končíme nedělním obědem 

 • Ubytování:

Společná ložnice na nových matracích v peřinách

Víkendem vás provede

Jógový pobyt návrat k Bohyni

Kdy: 8.-10.7. 2022
Místo pobytu: Dům v Moravských kopanicích na Žitkové
Cena pobytu: 3900,- Závazné přihlášky posílejte na: studio@yogafreaks.cz
Závazné přihlášky a další dotazy posílejte na: studio@yogafreaks.cz

Téma víkendu

 Energie slunce


Pátek

17:00 zahájení víkendu
meditace jógová praxe: nechme být a uvolni 20:00 večeře a odpočinek

Sobota

8:00 Meditace otevření srdce 8:00 - 9:30 jógová praxe 10:00 snídaně 13:00 - 16:00 volný čas, výlet 17:00- 18:30 Gongová terapie- Gong Bath pod vedením Martiny Utíkalové (Gongmaster) 19:30 večeře Dle počasí oheň a večerní satsang a odpočinek

Neděle

8:00 meditace a dechové techniky 8:00 -9:00 jógová praxe
10:00 Snídaně 12:00 závěrečné společné rozloučení

O pobytu:

Připravila jsem si pro vás víkendový pobyt. Naladíme se na sebe, na svůj střed a dáme prostor se otevřít cestě svého srdce. Síla a energie přírody a letního slunce podpoří naši praxi. Vytvoříme prostor a necháme tehniky praxe na sebe působit. Společná jógová praxe, meditace, dechové techniky a příroda silného kraje Židkové, kterou budeme obklopeni, nás v tom podpoří. Jednoduchost a zemitost prostředí, ve kterém budeme pobývat dvě noci a společný čas, nám dá krásné upevnění a oporu. Ve volném čase bude prostor na pobyt v okolních lesích, které chaloupku obklopují .

4 společné praxe a mnou připravené veganké jídlo, dechové techniky a meditace. V sobotní podvečer nás provede Gongovou terapií host Gongmastrině Martina Utíkalová se svou Gongovou koupelí.

 Dále posezení u ohně, zpěv manter, záměr, který si můžete stanovit a odstartovat tak něco nového.

Letní čas nabízí možnost praktikovat pod širým nebem nebo v zastřešeném venkovním prostoru (v případě deště) proto pobyt je pro max. 10 osoby

O gongové lázni:

Gong je nádherný silný nástroj, o jehož síle zvuku se říká, že regeneruje naše buňky a podporuje samoléčebné procesy těla, ulevuj od bolestí, léčí a hladí naše tělo i mysl, jejíž upovídaná volnochod dokáže zastavit a nechat jí tak odpočinout, získat nadhled nad sebou sama. Využívá se také jako silný transformační nástroj – průvodce změnami.  Gongovou lázní vás provede Gongmistrině Martina Utíkalová

 

Doporučuji si prostudovat popis místa, komfort tu je v jeho nekomfortu a odporštěnosti od všeho co máme běžně po ruce a pohodlí doma.

více o ubytování

Víkendem vás provede

Podzim na Žítkové

21.-23.10.2022
Cena 3900,-

 

Pro rezervaci

pište na email studio@yogafreaks.cz

O pobytu:

Podzim a jeho barevnost. Nalaďme se na tento čas, kdy se příroda halí do barev, oslavuje svůj vrchol  životního dozrávání a připravuje se na nadcházející zimu. Propojme se s tímto cyklem. Nadechněme se v magickém kraji lesů, luk. Klid, zemitost, příroda, živly nás při naší cestě tohoto víkendu podpoří.

4 společné praxe na harmonizaci čaker, podporu záměru a energie. Mnou připravené veganké jídlo, dechové techniky a meditace. V sobotní den nás provede podzimními bylinkami paní Kateřina s její bylinkovou exkurzí pod Lípou. Součástí bude procházka po krásném kraji Kopanic, zastávka u Hajtmanů.

 Dále posezení u ohně pokud počasí dovolí, zpěv manter. Záměr, který si můžete stanovit a odstartovat tak něco nového.

Skupinka max. 6 osob

Doporučuji si prostudovat popis místa, komfort tu je v jeho nekomfortu a odporštěnosti od všeho co máme běžně po ruce a pohodlí doma.

více o ubytování

 

Těším se na společný čas

Lenka Páleníková