Ajurvéda a diagnostika těla

Gongová koupel s Martinou Utíkalovou

29.6.2022 / 29.7.2022 / 26.8.2022

Meditační koupel ve vibracích gongů a tibetských mís. Dovolte těmto nástrojům vás hýčkat,  masírovat vaše buňky,  obnovit životní silu, harmonizovat energetická centra . Uvolnit se a relaxovat    Tato terapie je velmi silná a léčivá vibrace s účinkem na nervový systém a mysl. Obnovuje tělo až na buněčné úrovni . Zvuk těchto vibrací navozuje hluboký meditativni stav kdy mozkové vlny a tělo jsou v souladu a obnovuje se celková rovnováha, nastává samoléčebný proces těla. Dochází k hlubokém uvolnění, kdy energie může volně proudit do všech částí těla. - gong umí "vypnout " neustálý tok našich  myšlenek - zlepšuje celkovou imunitu těla,  uvolňuje pocity strachu a napětí - snižuje stres a léčí hormonální a nervovou soustavu - celkově navyšuje energii a zlepšuje kvalitu spánku a mnoho dalšího..... " Gong je prvnim a posledním hybatelem lidské mysli.  Existuje pouze jediný nástroj, jenž  dokáže zastavit chod myšlenek a poručit lidské mysli - zvuk gongu."                         Yogi Bhajan

Kdy

Od 18:00 do 19.30

Vstupné : 450,- osoba 

S sebou podložka, deka , případně polštářek a šátek přes oči pro větší pohodlí

 Meditace na sebe nenavazují, můžete přijít  na jednotlivé termíny nebo si věnovat pravidelnou gongovou transformaci.

 

Místo na workshopu si rezervujte vytvořením rezervace přímo v rezervačním systému nebo prostřednictvím zaslání emailu na studio@yogaafreaks.cz

Aktivní ženská meditace s Nelou Mátlovou

Tak trochu jiná cesta ke skutečné změně Téma setkání: probuzení energie, uvolnění mysli, hravost
13.5.2022 17:30 - 21:00 17.6.2022 17:30 – 21:00
cena 450,-/jeden cyklus
Rezervace emailem studio@yogafreaks.cz nebo přímo přes rezervační systém

Lepší, než o tom číst, je to ZAŽÍT…

Programem Vás provede Mgr. Nela Mátlová

Lektorka, koučka, mentorka meditací

Více o mně na www.nelamatlova.cz

1.cyklus 13.5.2022

1. setkání z cyklu zaměřeného na probouzení životní kundalini energie.

Cyklus bude pokračovat další měsíce a postupně Vás budu provázet různými druhy meditací pro podporu energie a probuzení ženství. Každou z částí je prozatím možné navštívit samostatně.

V tomto bloku prožijete 2 hlavní meditace:

Kundalini klasik (energická, aktivní, zaměřená zejména na 1. čakru, kde mnohé z nás stagnujeme, důležitá pro nastartování procesů, katarzní)

Měsíční lúno (něžná, laskavá, spojená s ženským úplňkovým rituálem, zaměřená na srdeční čakru)
Všeobecné informace k technikám:

Provedu Vás technikami, u kterých budete zapojovat tělo a dostávat se ke zdrojům své sexuální, tedy životní energie, uvolnění, hravosti, opravdové síly, laskavosti a něhy k sobě i k druhým.

Meditace mají silný vliv na sebepřijetí, uvolnění potlačených emocí, rozvoj intuice, ozdravování těla i zahlcené mysli. Do života přináší věc, kterou nenahradíte ničím – šťavnatost!

V naprosto bezpečném prostředí můžete dovolit své hlavě odpočinout a napojit se na svoje tělo skrze třesení, dech, tanec, zpěv a práci s pánevním dnem.

Vybrané meditace jsou skvělé jak pro úplné nováčky, tak pro pokročilé meditátorky.

 

 

2. cyklus 17.6. 2022

2. setkání z cyklu zaměřeného na probouzení životní kundalini energie.

Cyklus bude pokračovat další měsíce a postupně Vás budu provázet různými druhy meditací pro podporu energie a probuzení ženství. Každou z částí je prozatím možné navštívit samostatně.

V tomto bloku prožijete 2 hlavní meditace:

–    Kundalini klasik (energická, aktivní, zaměřená zejména na 1. čakru, kde mnohé z nás stagnujeme, důležitá pro nastartování procesů, katarzní)

–    NO MIND (uvolnění psychického napětí, stresu, otevírá lidské emoce, hravost a schopnost prožívat)