Gongová koupel s Martinou Utíkalovou

9.12.2022 18:00-19:30

Meditační koupel ve vibracích gongů a tibetských mís. Dovolte těmto nástrojům vás hýčkat,  masírovat vaše buňky,  obnovit životní silu, harmonizovat energetická centra . Uvolnit se a relaxovat    Tato terapie je velmi silná a léčivá vibrace s účinkem na nervový systém a mysl. Obnovuje tělo až na buněčné úrovni . Zvuk těchto vibrací navozuje hluboký meditativni stav kdy mozkové vlny a tělo jsou v souladu a obnovuje se celková rovnováha, nastává samoléčebný proces těla. Dochází k hlubokém uvolnění, kdy energie může volně proudit do všech částí těla. - gong umí "vypnout " neustálý tok našich  myšlenek - zlepšuje celkovou imunitu těla,  uvolňuje pocity strachu a napětí - snižuje stres a léčí hormonální a nervovou soustavu - celkově navyšuje energii a zlepšuje kvalitu spánku a mnoho dalšího..... " Gong je prvnim a posledním hybatelem lidské mysli.  Existuje pouze jediný nástroj, jenž  dokáže zastavit chod myšlenek a poručit lidské mysli - zvuk gongu."                         Yogi Bhajan

Kdy

Od 18:00 do 19.30 /20:00 prostor na sdílení a dotazy/

Vstupné : 450,- osoba 

S sebou podložka, deka , případně polštářek a šátek přes oči pro větší pohodlí

 Meditace na sebe nenavazují, můžete přijít  na jednotlivé termíny nebo si věnovat pravidelnou gongovou transformaci.

 

Místo na workshopu si rezervujte vytvořením rezervace přímo v rezervačním systému nebo prostřednictvím zaslání emailu na studio@yogaafreaks.cz

Konstalace-parterské, zdravotní

Pátek 11.11.2022 12:30- 18:30 Sobota 10.12.2022 9:30-17:30 (obědová pauza)
S lektorkou MUDr Ivou Pouskovou
Konstalace jsou sebepoznávací prožitkovou metodou, s jejichž pomocí nalezne klient řešení svého problému.
Zakladatelem této metody je Bert Hellinger, německý psychoterapeut.
V konstelacích se uvolňuje mnoho skrytých, potlačených emocí. Jedná se vlastně o zablokovanou energii. Skrýváme a potlačujeme je
proto, že jsou velmi bolestivé. Proto se je snažíme obelstít – vyhnout se jim. A právě díky tomuto potlačení, neboli „uzamčení“ se přenáší
traumata a bolest z generace na generaci.
Konstelace nejsou snahou měnit, co už se změnit nedá. Učí nás přijímat to, co jsme díky bolesti a strachům odmítali a umožňují spojit to, co bylo dlouho nahromaděnou bolestí rozdělené. Jsou cestou k přijetí, k našim skutečným, hlubokým a opravdovým pocitům, cestou k síle a k lásce.
Více o konstalacích a průvodkyni naleznete na
 
 
Cena: 1500,-
Rezervace místa na https://yogafreaks.isportsystem.cz/
Vaše místo vám bude závazně rezervováno po uhrazení častý nebo zálohy 600,- na učet 2002200320/2010 (do zprávy uveďte vaše jméno -konstalace). Nebo bankovním převodem přímo přes rezervační systém

Marie Grace - Biodanza a vůně jako vibrační medicína

Prostřednictvím tance, práce s tělem a intimitou inspiruji lidi, aby se odvážily projít skrze životní bolest a zranění, odložily staré nefunkční vzorce a žily svůj život naplno. Svůj život jsem transformovala díky tanci, hudbě a propojením se s tělem. Setkala jsem se s nádhernou cestou Biodanzy, která vznikla v šedesátých letech min. století v Brazílii.
Jedním z hlavních záměrů je probouzet skrze tanec v lidech jejich genetický potenciál – rozvíjet a prohlubovat přirozené schopnsti člověka. Vnímat sílu lidství, propojení s přírodou, instinkty, přijmout naši sexualitu a vnímat přesah božství a vesmírného řádu v celém našem životě.
V biodanze pracujeme s pěti základními liniemi lidského potenciálu: Vitalitou – Kreativitou – Afektivitou – Sexualitou – Transendencí.
Vše, co jsme schopni prožít na parketu v přítomném okamžiku, jsme schopni integrovat do života.
Miluji, když vidím ženy i muže jak uvolňují ve svém těle pouta bolesti, omezení, strachů, starých přesvědčení a vzorců, které jim už nepřináší užitek.
Je krásné vidět lidi, jak si dovolují cítit v těle i životě znovu radost, žít a tvořit s větší chutí.
Moje cesta začala už před 20 lety. Poznala jsem mnoho učitelů a cest. Mám zkušenosti s vedením mnoha tanečních cest a kurzů, stejně jako s individuální prací s jednotlivci.
V současnosti dokončuji tříletou Biodanza školu v České republice a vedu lekce jako student pod supervizí.

 

Aktuálně:
23.11.2022 Biodanza v Brně
Odkaz zde:
https://www.dotekyzivota.cz/biodanza-v-brne/

7. 12. 2022 Vůně jako vibrační medicína
https://www.dotekyzivota.cz/vune-jako-vibracni-medicina/

Aktivní ženská meditace s Nelou Mátlovou
podzim

Srdečně Vás zvu na 6 a 7 . setkání z cyklu zaměřeného na probouzení životní kundalini energie. Cyklus bude pokračovat další měsíce a postupně Vás budu provázet různými druhy meditací pro podporu energie a probuzení ženství. Každou z částí je prozatím možné navštívit samostatně.
Platba převodem přes rezervační systém nebo hotově na místě

Lepší, než o tom číst, je to ZAŽÍT…

Programem Vás provede Mgr. Nela Mátlová

Lektorka, koučka, mentorka meditací

Více o mně na www.nelamatlova.cz

Hlas vnitřního těla- spontánní projev
s Evou Kovářovou

5 společných večerů
středy od 19:00- 21:30
Cena
490,-/ 1 setkání // 1900,-/ 5 setkání (ušetříte 550,-)
Lze zakoupit na jednotlivé dny a nebo jako kompletní kurz
Platba převodem přes rezervační systém

V případě dotazů na obsah a průběh piště na Evu Kovářovou info@evakovarova.cz

ohledně rezervací a dalších dotazů piště na studio@yogafreaks.cz

12.10. HLAS 1. ČAKRY  – zvuk uzemnění, bezpečí, navýšení kapacity

26.10. HLAS 2.ČAKRY I – zvuk emocí, bolesti a potěšení

2.11. HLAS 2. ČAKRY II – zvuk emocí, bolesti a potěšení

30.11. HLAS 3.ČAKRY – zvuk sebevědomí a zdravé agrese, hranice

21.12. HLAS 4. ČAKRY – zvuk srdce, lásky, soucitu, propojení

U většiny z nás byl hlasový projev až bolestně potlačen a my se od té doby projevujeme jiným, pokrouceným způsobem, přičemž energie, která touží být vyjádřena je stále uvnitř nás uvězněna. To může způsobovat emoční, ale i fyzickou bolest. Záměrem semináře je vědomě a jemně otevírat uzavřená místa našeho těla, dát jim konečně pozornost a vědomé vyjádření skrze hlas. Vstupní branou i zdrojem vyjádření jsou právě nedokonalosti v našem hlasu.

Jedná se o terapeutický proces sebevyjádření, který vyžaduje naši bdělou přítomnost.

Pro uvědomění se v přítomném okamžiku používám pohybové techniky a spontánní tanec, aby došlo opravdu ke svobodnému hlasovému projevu, aniž by byla aktivní kritická část naší mysli.

Vnitřní hlas kritika je nejčastěji hlasem autorit z dětství, ať už to byli naši rodiče nebo hlas učitele a jiní.

Jsme často hluboce svázáni nevědomými přesvědčeními, která nám neslouží. Například církevní autority, které zakazovali tělesnost a označovali ji hříchem. Také komunismus je hluboce zapsán v našem projevu. Nevybočovat, nebýt hlasitější než druhý a nedej bože se nahlas radovat, aby soused nezáviděl. Nebo když jsme se nejvíce radovali jako malé děti a přišel unavený rodič a srazil nás k zemi výrokem: Nekřič, kdo to má poslouchat!!, apod. To vše nás možná kdysi zabrzdilo vyjadřovat se opravdově. A my máme nyní možnost se skrze pohyb a hlas osvobodit a žít radostněji a v souladu s touhou naší duše.

„Tato technika je velmi osvobozující a po každém hlasovém projevu, kdy se oprostím od hodnocení mysli, se cítím více spojená sama se sebou, více sama sebou. Poprvé při této práci jsem pocítila během hlasového projevu hluboký soucit a lásku sama k sobě.“

Přijďte rozeznít svůj hlas z místa, kde právě jste, ať vám připadá váš hlas jakkoliv nevhodný.

Jako dítě jsem chtěla být zpěvačkou, ale pak na to zapomněla. Až v dospělosti, při hledání radosti a zkoumání ženského principu v sobě jsem si opět vzpomněla, že by mé srdce naplnilo radostí, kdybych se mohla hlasově vyjádřit. V tu chvíli jsem stále nevěřila, že je to reálné, že existuje způsob a kurz, který mi tento sen splní. Pak jsem potkala Komalu de Amorim, úžasnou terapeutku a ženu s hlubokou moudrostí a zkušeností, u které jsem vystudovala učitelský výcvik „Odhalený hlas“. Co mě fascinuje u tohoto kurzu nejvíce, že tvorba melodie vzniká z místa, kde právě JSI ve svém těle. Z tvého strachu, nervozity, vzteku, ale i radosti aj stavů. Nesnažíš se nijak se zalíbit, ale vydáváš zvuk z toho, co je, bez hodnocení mysli.

Například, pokud se tvůj hlas klepe strachy, přeskakuje nebo zní tzv. falešně, je to právě to místo, ze kterého chceme nechat znít svůj hlas, se všemi „chybami“. Naopak tyto zdánlivé „chyby“, za které se normálně stydíme slouží jako hlavní vstupní brána pro tvorbu. Naopak, pokud si dovolíme v těchto místech zvukem setrvat, setkáme se se svým pokladem, neobyčejně zajímavým hlasem, který otevírá prostory v našem těle, přináší lásku a často uvolnění napětí. Je to úplný opak toho, než jsme byli učeni.

Workshop těhotenská jóga s Veronikou Johankovou

17.3.2023 od 16:00 do 19:30
Cena
790,-
Platba převodem přes rezervační systém
2022-11-28 13.56.51
Pohyb, dech a mysl pro nastávající maminky aneb přirozená cesta těhotenstvím

Workshop je určen nastávajícím maminkám, které chtějí během tohoto citlivého období více naslouchat svému tělu, propojit pohyb, dech a mysl v jeden nedělitelný celek a intenzivně se tak napojit na své miminko. Nahlédneme na těhotenství jako na přirozený, ale přitom jiný stav, který je třeba respektovat.
Pokusíme se dostat hluboko do svého nitra přes vědomý dech, který je alfou a omegou fyzické a psychické síly nejen v období těhotenství. Ulevíme si od klasických těhotenských obtíží přes funkční cviky, intuitivní pohyby v józe a uklidníme myšlenky díky relaxacím a mindfulness. Zaměříme se na vědomé aktivování jednotlivých svalových skupin, abychom ulevily přetěžovaným partiím a naučíme se držet a nést své tělo tak, aby se miminko natočilo do optimální pozice pro porod. Probereme, jaké pozice v těhotenské józe smíte či nesmíte. Dotkneme se téma strachů, práce s hlasem a vyzkoušíme si, jak se cítíme v porodních pozicích. Neopomeneme poporodní období, kde zúročíme vše, na čem jsme v těhotenství pracovaly.
Pohyb, dech a mysl pro nastávající maminky aneb přirozená cesta těhotenstvím není pouhou fyzickou přípravou na porod, ale snahou o komplexní pohled na přicházející nový život, který je dobré umět přijmout a vyrovnat se s ním tak, abychom si těhotenství opravdu užily. Respektujme své tělo a mějme ho rády. Dává život našemu miminku, které nám na oplátku ukáže, kdo opravdu jsme.
Rozebereme:
* holistický přístup v těhotenské józe
* těhotenská křivka x správné držení těla
* těhotenská pránájáma – dechové cvičení
* funkční a intuitivní pohyb
* navedení těla, duše a dechu při porodu
* tipy na bylinky, knihy, kurzy
* meditace v pohybu
* afirmace, vizualizace, relaxace
* předporodní a poporodní desatero
* zavinování bříška do rebozo šátku
* sdílení & kakao
Dostanete ode mě skripta, ale také těhotenské TAHÁKY s desaterem a pozdravem slunce.
Kurz je vhodný pro nastávající maminky po ukončeném prvním trimestru bez výrazných komplikací (riziková těhotenství).
Další důležité informace:
Pokud jste v prvním trimestru a chtěly byste se účastnit, prosím napište na info@veronikajohankova.cz
Mé stránky:
https://veronikajohankova.cz/
https://www.facebook.com/dvedusenajogamatce
https://www.instagram.com/veronikajohankova/
O mně:
Jsem snílek, lektorka a hlavně máma dvou malých chlapíčků. Prostřednictvím těhotenské a poporodní jógy ladím harmonii dvou duší na jógamatce a dodávám ženám jistotu po tělesné i duševní stránce. Provádím je na devítiměsíční cestě plné dobrodružství a sebepoznání. Setkávám se s nimi a jejich miminky také po porodu, kdy se pomalu navracíme s respektem a jemností zpět ke svému tělu. Vytvářím pro ně prostor ke sdílení radostí i starostí, kde jdeme krůček za krůčkem vstříc vědomému mateřství. Jsem vděčná, že mohu být součástí procesu zjemnění, zpomalení a přerodu ženy v mámu.
Více o mně a jakým vzděláním jsem prošla najdete tady https://veronikajohankova.cz/jsem/
Veronika
 
Rezervace a platba převodem https://yogafreaks.isportsystem.cz/
Při zrušení účasti 6 a více dnů před začátkem kurzu platbu vracíme. Storno účasti 5 – 0 dní před začátkem kurzu je ve výši 100% ceny. Výměna osob je možná kdykoli.
Minimum žen je 15, max. 20.