Rituál MENARCHE

5.11.2023

Čas 10:00-15:00

Rituál menarche vám pomůže přijmout své ženství. Zasejete semínko změny návratu k sobě. Posílíte sebe jako ženu, podpoříte, nastartujete nebo dokonce ozdravíte svou ženskou energii a to vše na velmi hluboké úrovni. Necháte odejít staré a stoupnete si do své ženské síly.

Milá ženo, co tě čeká:
• Úvodní setkání při šálku lahodného čaje, povídání
• Vedená meditace pro napojení se sama na sebe
• Tvořivá příprava na rituál  
• Samotný rituál menarche
• Závěrečná oslava, lehké občerstvení a sdílení

 

Vstupné: 1.888,- Kč
Prostor pro rituál otevřen pouze pro 11 žen.
 
S sebou červené šaty, pokud nemáš červené šaty milá ženo, tak ideálně šaty nebo sukni (ne černé prosím a přes ně alespoň co nejvíce červený šátek), ozdoby do vlasů, na tělo, korálky, náramky, líčení a vše, čím se chceš ozdobit – pro tento rituál neplatí pravidlo “Čím méně tím lépe”, ale naopak 🙂
 
Místo na rituálu si rezervujete zaslání emailu na jana@silazeny.cz a následným a zaplacením částky na účet, který ti na e-mail zašleme.
V případě zrušení více než 20 dnů předem, vracíme celou částku. V případě pozdějšího zrušení nevracíme peníze. Ovšem můžeš za sebe poslat náhradnici nebo pokud máme náhradnici my, která si místo tebe rezervuje a zaplatí, peníze ti vrátíme zpět.

Jmenuji se Jana, jsem průvodkyni rituálů a ženského rozvoje. Jsem ženou, která vstoupila kdo své plné ženské síly, autentičnosti, hravosti a jsem ponořená do tajů sexuality a ženské energie. Jsem máma, milovnice života, jógy, transformačního seberozvoje a dobré kávy.
Bolesti minulosti otáčím do darů přítomnosti a vše jsem prožila proto, abych našla cestu ven a mohla pomoci dalším ženám tuto cestu najít. Již vím, že ať už jsem zažila jakoukoliv bolest, tak vše se dá změnit a žít krásný život, být ve své ženské síle a hlavně ve své autentičnosti.
Více na mém osobním webu www.silazeny.cz (http://www.silazeny.cz/)

Gongová koupel s Nicol Kozákovou

24.10.2023

Čas 18:00-20:00

Meditační koupel ve vibracích gongů a tibetských mís tentokrát s hostem který obohatí celý zážitek a hloubku o zpěv. Dovolte těmto nástrojům vás hýčkat,  masírovat vaše buňky,  obnovit životní silu, harmonizovat energetická centra . Uvolnit se a relaxovat    Tato terapie je velmi silná a léčivá vibrace s účinkem na nervový systém a mysl. Obnovuje tělo až na buněčné úrovni . Zvuk těchto vibrací navozuje hluboký meditativni stav kdy mozkové vlny a tělo jsou v souladu a obnovuje se celková rovnováha, nastává samoléčebný proces těla. Dochází k hlubokém uvolnění, kdy energie může volně proudit do všech částí těla. - gong umí "vypnout " neustálý tok našich  myšlenek - zlepšuje celkovou imunitu těla,  uvolňuje pocity strachu a napětí - snižuje stres a léčí hormonální a nervovou soustavu - celkově navyšuje energii a zlepšuje kvalitu spánku a mnoho dalšího..... " Gong je prvnim a posledním hybatelem lidské mysli.  Existuje pouze jediný nástroj, jenž  dokáže zastavit chod myšlenek a poručit lidské mysli - zvuk gongu."                         Yogi Bhajan

Kdy

Od 18:00 do 20:00 prostor na sdílení a dotazy/

Vstupné : 450,- osoba 

S sebou podložka, deka , případně polštářek a šátek přes oči pro větší pohodlí

 Meditace na sebe nenavazují, můžete přijít  na jednotlivé termíny nebo si věnovat pravidelnou gongovou transformaci
 
Místo na workshopu si rezervujte vytvořením rezervace přímo v rezervačním systému nebo prostřednictvím zaslání emailu na studio@yogafreaks.cz

Jmenuji se Nicol Kozáková (Narayan Priti Kaur). V roce 2010 jsem zažila hluboký zážitek zvuku, který se mi vryl do vědomí a ovlivnil kus mého života. Od té doby jsou pro mě zvuky cestou, životem, náplní a nástrojem v mém poslání – v probouzení vědomí lidí. terapeutické praxi využívám zvuku k léčení a harmonizaci v masážním procesu Awakening, kde v Akademii Awakening, kurzech a seminářích předávám své životní zkušenosti.

V hudbě je mojí snahou proniknout a rozpoznávat základní prvky vibrací, frekvencí, vrstvit je a poznávat, jak se projevují v našich životech, v emocích, ve zdraví a jak se projevují ve vztahu k vědomí a přírodě.

To vše nás na koncertech, ve zvukových ponorech, koupelích či meditacích spojuje v Jedno. Vědomí, že jeden nejsme odděleni od druhého, je přirozeným

 

Konstalace-parterské, zdravotní

Nový termín bude vrzy upřesněn Rezervace v rezervačním systému
S lektorkou MUDr Ivou Pouskovou
Konstalace jsou sebepoznávací prožitkovou metodou, s jejichž pomocí nalezne klient řešení svého problému.
Zakladatelem této metody je Bert Hellinger, německý psychoterapeut.
V konstelacích se uvolňuje mnoho skrytých, potlačených emocí. Jedná se vlastně o zablokovanou energii. Skrýváme a potlačujeme je
proto, že jsou velmi bolestivé. Proto se je snažíme obelstít – vyhnout se jim. A právě díky tomuto potlačení, neboli „uzamčení“ se přenáší
traumata a bolest z generace na generaci.
Konstelace nejsou snahou měnit, co už se změnit nedá. Učí nás přijímat to, co jsme díky bolesti a strachům odmítali a umožňují spojit to, co bylo dlouho nahromaděnou bolestí rozdělené. Jsou cestou k přijetí, k našim skutečným, hlubokým a opravdovým pocitům, cestou k síle a k lásce.
Více o konstalacích a průvodkyni naleznete na
 
 
Cena: 1500,-
Rezervace místa na https://yogafreaks.isportsystem.cz/
Vaše místo vám bude závazně rezervováno po uhrazení častý nebo zálohy 600,- na učet 2002200320/2010 (do zprávy uveďte vaše jméno -konstalace). Nebo bankovním převodem přímo přes rezervační systém

Marie Grace - Biodanza a Dary ženství v běžném životě Začínáme 23.8.2023

Prostřednictvím tance, práce s tělem a intimitou inspiruji lidi, aby se odvážily projít skrze životní bolest a zranění, odložily staré nefunkční vzorce a žily svůj život naplno. Svůj život jsem transformovala díky tanci, hudbě a propojením se s tělem. Setkala jsem se s nádhernou cestou Biodanzy, která vznikla v šedesátých letech min. století v Brazílii.
Jedním z hlavních záměrů je probouzet skrze tanec v lidech jejich genetický potenciál – rozvíjet a prohlubovat přirozené schopnsti člověka. Vnímat sílu lidství, propojení s přírodou, instinkty, přijmout naši sexualitu a vnímat přesah božství a vesmírného řádu v celém našem životě.
V biodanze pracujeme s pěti základními liniemi lidského potenciálu: Vitalitou – Kreativitou – Afektivitou – Sexualitou – Transendencí.
Vše, co jsme schopni prožít na parketu v přítomném okamžiku, jsme schopni integrovat do života.
Miluji, když vidím ženy i muže jak uvolňují ve svém těle pouta bolesti, omezení, strachů, starých přesvědčení a vzorců, které jim už nepřináší užitek.
Je krásné vidět lidi, jak si dovolují cítit v těle i životě znovu radost, žít a tvořit s větší chutí.
Moje cesta začala už před 20 lety. Poznala jsem mnoho učitelů a cest. Mám zkušenosti s vedením mnoha tanečních cest a kurzů, stejně jako s individuální prací s jednotlivci.
V současnosti dokončuji tříletou Biodanza školu v České republice a vedu lekce jako student pod supervizí.

 

Termíny:
-každou sudou středu 

Dary ženství v běžném životě

-každou lichou středu 

Biodanza 

nebo v rezervačním systému -odkaz tlačítko níže

Aktivní ženská meditace s Nelou Mátlovou

15.9.2023 18:00-21:30
Srdečně Vás zvu na setkání z cyklu zaměřeného na probouzení životní kundalini energie. Cyklus bude pokračovat další měsíce a postupně Vás budu provázet různými druhy meditací pro podporu energie a probuzení ženství. Každou z částí je prozatím možné navštívit samostatně.
Platba převodem přes rezervační systém nebo hotově na místě

Lepší, než o tom číst, je to ZAŽÍT…

Programem Vás provede Mgr. Nela Mátlová

Lektorka, koučka, mentorka meditací

Více o mně na www.nelamatlova.cz

Téma setkání a termín bude brzy upřesněn 18:00-21:00

Cena 450 Kč

Cyklus bude pokračovat další měsíce a postupně Vás budu provázet různými druhy meditací pro podporu energie a probuzení ženství. Každou z částí je prozatím možné navštívit samostatně.

V tomto bloku prožijete 2 hlavní meditace:

KUNDALINI ORGASMIC (živelná, probouzí energii, důležitá pro nastartování procesů, katarzní, odstraňuje bloky)

MĚSÍČNÍ LŮNO (meditace vhodná pro rozvoj ženské energie, jemnosti, laskavosti, sebepřijetí)

 

Provedu Vás technikami, u kterých budete zapojovat tělo a dostávat se ke zdrojům své sexuální, tedy životní energie, uvolnění, hravosti, opravdové síly, laskavosti a něhy k sobě i k druhým.

Meditace mají silný vliv na sebepřijetí, uvolnění potlačených emocí, rozvoj intuice, ozdravování těla i zahlcené mysli. Do života přináší věc, kterou nenahradíte ničím – šťavnatost!

V naprosto bezpečném prostředí můžete dovolit své hlavě odpočinout a napojit se na svoje tělo skrze třesení, dech, tanec, zpěv a práci s pánevním dnem.

Vybrané meditace jsou skvělé jak pro úplné nováčky, tak pro pokročilé meditátorky.

 

 

Více o mně na www.nelamatlova.cz (http://www.nelamatlova.cz/)

Jak se propojovat s krystaly?

Prožitkový seminář s Patrícií Hábovou
13.10.2023
17:30-21:30
Cena 600,-
Zajímá vás komunikace s krystaly a chcete se s nimi naučit propojovat?💞
 
Přesně tohle zažijete na našem semináři, kde se budeme věnovat hluboké relaxaci, regeneraci a léčení🌸
 
Představte si bezpečné intimní prostředí, s příjemnou vůní, líbezné zvuky tibetských mís a čas, kdy si dovolíte být sami sebou🤗
 
Setkáme se společně a užijeme si čtyřhodinový prožitkový seminář vhodný pro dospělé a děti od osmi let, kteří se chtějí propojit se svým vnitřním já🙌
 
Svůj vlastní krystal si můžete přinést s sebou💠
Všechno pro pohodlné sezení a lehnutí na zemi je k dispozici🎫
 
Na setkání s vámi se těší Patricie Hábová
www.transformacnileceni.cz 
(věnuji se kromě toho individuální péči s krystaly pro každého, na koho doléhají zdravotní nebo psychické potíže…) 
 
Cena semináře je 600,- (platba na místě) 
Rezervace https://yogafreaks.isportsystem.cz/ nebo e-mailem: studio@yogafreaks.cz
 
Nechte okolní svět na chvilku za sebou a přijďte spojit tělo a mysl v harmonii💜

Patricie Hábová,
věnuji se kromě toho individuální péči s krystaly pro každého, na koho doléhají zdravotní nebo psychické potíže…

www.transformacnileceni.cz
Fb: Transformační léčení a meditace s krystaly

Workshop čakra jógy® s Barborou Hu

11.11.2023 od 10:00 do 13:00
Cena 900,-
Platba převodem přes rezervační systém Vaše rezervace bude platná po uhrazení zálohy nebo celé částky na účet 2002200320/2010 /do zprávy uveďte název workshopu a vaše jméno/ Záloha 450,- / zbylou částku uhraďte do 1.11.2023

Rezervace nutná. Rezervaci můžete provést přímo přes rezervační systém a nebo emailem: studio@yogafreaks.cz
2023-01-30 10.23.05

Přijměte pozvání na sebezkušenostní worskhop čakra jógy®, jehož součástí bude teoretické představení důležitých principů v rámci satsangu, fyzická praxe a meditace. Workshop je určen všem zájemcům, bez závažnějších osobních potíží, které by mohly být kontraindikativní fyzické a introspektivní praxi. V případě pochybností ohledně osobních potíží, kontaktujte prosím předem lektorku: bb@barborahu-yoga.cz

 

co je čakra jóga®

Čakry lze chápat jako energetické matrice, jako programová pole, či celky konkrétních kvalit, které pomáhají zajišťovat fungování tělesných systémů, ovlivňují způsob prožívání sebe sama i okolí a motivují chování.

 

Pro lepší představu naší (převážně) materialistické mysli, můžeme nabídnout obraz jemnohmotných energetických orgánů, jejichž působnost se dotýká somatické i psychoemoční úrovně, a jejichž soulad umožňuje integrované bytí.

 

Neopomenutelným aspektem je zde duchovní rozměr čaker, projevující se v konkrétních kvalitách, kterými v každém centru specificky promlouvá skrze naše těla a vědomí.

 

S podobnou představou „jemných přenašečů signálu,“ které propojují naše individuální systémy těl, nadané různými úrovněmi vědomí s jejich makrokosmickým rámcem, pracovala většina kultur světa, a dá se zde tak hovořit o čakrách coby formě kulturní univerzálie.

 

Filosofie tantry, kterou je čakra jóga® ideově vyživena, vychází z chápání existence jako nekonečné transformace energie a kultivace vědomí.

 

Je učením o neustále se aktualizujícím a učícím kontinuu, protínajícím osobní s transpersonálním.

 

Čakra jóga® tak jak s ní dnes pracuji se konceptuálně opírá o energeticko-meditační mapy tantrismu, praxi klasické hatha jógy a transpersonální paradigma.

 

Je cestou objevující a postupně také naplňující vztahy mezi podmíněními, která si neseme a potenciálem, který vtělujeme, cestou esence k realizované existenci.

 

Čakra jóga® je jemnou ale místy fyzicky i emocionálně intenzivní praxí s dostatkem prostoru a času pro prožitek sebe sama, s výzvou k další práci s prožitým.

 

 

 

o lektorce

 

Bára se jógovou filosofií a praxí zabývá přes dvacet let

vystudovala indologii a kulturologii

vedle osobního provázení a výuky se věnuje také publicistice, napsala několik knih

nejsilnější vliv na její zaměření se odráží v učení klasické hatha jógy, vadžrajány a transpersonální

psychologie Stanislava Grofa

je matkou dvou dětí

experimentátorem v poznání a člověkem na cestě

 

www.barborahu-yoga.cz

COPYRIGHT

Barbora Hynšt Hu

bb@barborahu-yoga.cz

www.barborahu-yoga.cz