Náš tým

Přijďte osobně poznat náš tým lektorů

Jóga to má prostě všechno zmáklý

Poznej naše lektory

2024-02-21 14.36.26

Zakladatelka a majitelka studia Yoga Freaks.

„Štěstí je ve svobodě a svoboda v odvaze“

Jóga do mého života přišla před 30 rokem mého života a nenápadně mě začala ukazovat cestu. Cestu životem, cestu vnitřního vývoje a růstu. Jóga mi dává svobodu, odhaluje mi mou vnitřní sílu, ale i slabost, na které mohu pracovat. Pomáhá mi čelit odvážně životním výzvám. Je to cesta transformace na fyzické, zejména pak na té mentální úrovni. Život vnímám jako stále probíhající změnu a jóga mi pomáhá změny s radostí přijímat. Pevně mě drží, když se rozhodnu vkročit do neznáma. Každý den ve mě rozproudí životní energii. Otevírá mi dveře k tomu, abych mohla tvořit něco krásného, smysluplného a předávat to druhým lidem skrze jógovou praxi.
Jóga otevírá srdce. nejen k okolí, ale především k nám samotným. Více o mne a mých dalších jógových projektech najdete na www.yoga-lenka.cz

E15A7279

Obleč si úsmev a vyjdi von s prianím krásneho dňa. Závisť, zlobu a hnev hoď do ohňa. Vykroč vpred, poďme vyfarbiť svet. Neverím, že na svete zázrakov už niet. Nachádzame ich v obyčajnom podržaní dverí, v chápavom pohľade starých materí. V dlaniach pani krmiacej vtáky na brehu rieky, v zovretí manželov spoločne prekonávajúcich všetky prieky… Keď sa obzrieme okolo seba a započúvame sa do ticha môžeme srdcom vnímať veci, ktoré nám v bežnom živote unikajú pomedzi prsty… A práve o tom je pre mňa jóga. Keď sa v nádychu kútiky úst zvlnia do úsmevu a som schopná vnímať krásu, ktorou sme všetci obklobení. Občas je to pri behu po lese, inokedy pri písaní básní či piesní, niekedy zas pri práci na záhrade alebo aj obyčajnom čakaní na autobus. Samozrejme k tomu neodmyslitelne patrí aj praktizovanie ásan kedy telo, myseľ a duch splynú a stávame sa súčasťou divokého horského potoka, ktorý plynie a necháva sa unášať gravitáciou… Práve tento štýl jógy mi je najblížší, a preto aj moje hodinu budú plynúť v dynamickom tempe vinyasa jógy, miestami pretkanom pranayamou, meditačnými básňami či strunami gitary. Ale po každom dni prichádza noc a tak po power vinyase budú aj hodiny jemné, regeneračné a zamerané na celkovú relaxáciu tela i ducha. Doplním ešte, že hodiny budú bývať aj v angličtine. A na záver už len: Otvor si srdce, poďme vyfarbiť svet. Veď toľko farieb nezmestí sa do úbohých viet.

Alžběta

Jóga je v mém životě, i když s občasnými pauzami, více jak 10 let. Nejsem člověk, který vám na svých lekcích bude předávat jógovou filozofii. Jóga je pro mě především prostředek pro uvolnění, vypuštění z těla všeho, co uvnitř nechceme, nepotřebujeme. Prostě takový restart během dne, který skrze mé vedení  na lekcích dopřeji ráda i vám. 

2022-11-28 14.10.32

My name is Rady. I have spent last 8 years living in Canada and New Zealand and I have been learning about myself.

I started practicing yoga 10 years ago mainly to stay fit and for the benefits of stretching.

During my travels yoga became a lot more than just exercise. It was about coming home to myself everytime I practiced.

Why I love yoga is that it is about learning to love yourself and learning how to work with and also honour your body.

Moje jméno je Ráďa. Posledních 8 let jsem strávila v Kanadě a na Novém Zélandu, kde jsem mimo jiné procházela cestou sebepoznání.

Já jsem začala cvičit jógu před 10 lety, kdy jsem chtěla být hlavně ve formě a trochu se protáhnout.

Během posledních 8 let jsem poznala, že jóga je mnohem víc než jen si jít zacvičit. Pro mě jóga představuje takovou cestu domů. Domů k sobě samotnému. Tak se pojďme společně učit jak mít rádi sami sebe a jak nejlépe uctít naše tělo.

S radostí.....